تولید کننده متیل آمین

flag-emam

بازدید مدیران هلدینگ خلیج فارس و پترول از صنایع شیمیایی نگین سنقر؛
لزوم توسعه صنایع شیمیایی نگین سنقر مطابق زمان بندی طرح

جمعی از مدیران شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس و گروه سرمایه گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج فارس(پترول) از روند اجرای پروژه متیل آمین نگین سنقر بازدید و در نشستی بر ضرورت تسریع اجرای این پروژه تاکید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع شیمیایی نگین سنقر، معاون برنامه ریزی و توسعه کسب و کار شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در حاشیه بازدید از صنایع شیمیایی نگین سنقر گفت: انتظار داریم که روند پیشرفت پروژه تسریع شود و سال آینده همراه با بهره برداری برخی از پروژه های هلدینگ خلیج فارس شاهد افتتاح این واحد شیمیایی نیز باشیم. حسن نشان زاده مقدم تاکید کرد: ضروری است که روند اجرای این پروژه با توجه به محصول تولیدی و اهمیتی که در زنجیره ارزش آفرینی صنعت پتروشیمی دارد تسریع شود و در این مسیر هلدینگ خلیج فارس همراهی و حمایت لازم را از این طرح توسعه خواهد داشت. وی با تاکید بر لزوم مدیریت هزینه در این طرح عنوان کرد: تاکید ما این است که از حالا تا زمان بهره برداری از این طرح، میزان پیشرفت قابل توجه در هر ماه کسب گردد.

همچنین مهندس مهدی قربانی، معاون حاکمیت، خدمات مشترک و سامانه های شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس بیان کرد: با توجه به ماموریت جدیدی که به هلدینگ خلیج فارس سپرده شده، باید تمام تدابیر را به کار گرفت و در اجرای پروژه ها از زمان جلو زد.

رشید قانعی، مدیرعامل پترول نیز در جریان این بازدید، اظهار نمود: امیدواریم که تجهیزات ابزار دقیق پروژه مطابق زمان بندی تامین شود و بتوانیم در موئد مقرر شاهد بهره برداری از این طرح توسعه ی مهم باشیم.

حسین کهتری، مدیرعامل شرکت صنایع شیمیایی نگین سنقر نیز گزارشی از روند پیشرفت پروژه طرح متیل آمین و موانع موجود در این طرح ارائه کرد و گفت: این طرح در مجموع بیش از ۳۱ درصد پیشرفت دارد و تلاش ما بر این است که پروژه را در اسرع وقت مطابق با استانداردهای بین المللی پیش ببریم.