شرکت صنایع شیمیایی نگین سنقر

تولید کننده متیل آمین

flag-emam

پیام تبریک مدیرعامل محترم شرکت صنایع شیمایی نگین سنقر به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

امروزه نقش روابط عمومی در تصمیمات استراتژیک سازمان، نقشی موثر قلمداد می شود. مهمترین نکته جهت ایجاد یک ارتباط پایدار، بیان موضوع از روی علم و آگاهی است. موفقیت و پایداری سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌ها در عرصه‌های مختلف و تلاش های بی بدیلشان به عملکرد روابط عمومی های آن‌ها وابسته هست. رهیافت هر یک از دو طرف داخلی و بیرونی سازمان بیان صادقانه موضوعات از سوی روابط عمومی است.

آقای حسین کهتری مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی نگین سنقر با صدور پیامی ۲۷ اردیبهشت ماه، روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی فعالان این عرصه تبریک گفتند. این‌پیام بدین شرح است:


امروزه نقش روابط عمومی در تصمیمات استراتژیک سازمان، نقشی موثر قلمداد می شود.
مهمترین نکته جهت ایجاد یک ارتباط پایدار، بیان موضوع از روی علم و آگاهی است. موفقیت و پایداری سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌ها در عرصه‌های مختلف و تلاش های بی بدیلشان به عملکرد روابط عمومی های آن‌ها وابسته هست.
رهیافت هر یک از دو طرف داخلی و بیرونی سازمان بیان صادقانه موضوعات از سوی روابط عمومی است.
برای روابط عمومی ضروریست که بلندگوی کارکنان نسبت به خود را همواره باز نگه‌‌دارد و به هر شکل ممکن باید همیشه به گوش باشد تا تصمیمات مدیران موثر افتد.


نام گذاری روزی به نام روز ارتباطات و روابط عمومی که به مثابه آئینه تمام نمای انتظارات و مطالبات مردم از سازمان ها و نهادهاست، نشان از اهمیت روزافزون در نگاه تخصصی به شبکه های ارتباطاتی در دنیای پیچیده امروز دارد.
اینجانب این روز را به تمامی طلایه داران هنرهشتم و تلاشگران این عرصه به ویژه کارکنان ساعی روابط عمومی شرکت صنایع شیمیایی نگین سنقر تبریک و تهنیت عرض میکنم و توفیقات روزافزون را برای آنها از خداوند منان خواستارم.