شرکت صنایع شیمیایی نگین سنقر

تولید کننده متیل آمین

flag-emam

بازدید مدیران شرکت پترول از سایت شرکت صنایع شیمیائی نگین سنقر

بازدید مدیران پترول از سایت شرکت صنایع شیمیایی نگین سنقر برگزار شد و مدیرعامل شرکت به معرفی وضعیت کنونی پروژه و جزئیات پیشرفت آن پرداخت.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع شیمائی نگین سنقر ، قائم مقام محترم مدیر عامل جناب آقای دکتر علیرضا نژاد به همراه جناب آقای مهندس نصرتی معاونت برنامه ریزی و توسعه شرکت پترول روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۸/۱۸در بازدید چند ساعته از سایت شرکت از نزدیک در جریان دقیق مراحل انجام کار و روند پیشرفت پروژه قرار گرفتند .

در ادامه بازدید مدیرعامل شرکت صنایع شیمیایی نگین سنقر گزارش مفصلی از وضعیت کنونی پروژه، آخرین اقدامات انجام شده و جزئیات روند پیشرفت پروژه ارائه نمود.

 درهمین راستا مدیرعامل شرکت صنایع شیمیائی نگین سنقر بهره گیری از ظرفیتهای فکری، فنی و مهندسی متخصصان داخلی و پرسنل زحمت کش شرکت و همچنین حمایتهای بی شائبه مدیرعامل و قائم مقام محترم شرکت پترول و همکاری تیم سخت کوش هلدینگ پترول را دلیل پیشرفت در عملیات اجرایی پروژه و نیل به اهداف و سیاست های هلدینگ برشمرد.

درحاشیه این بازدید جلسه ای با حضور جناب آقای قربانی سرپرست محترم فرمانداری شهرستان سنقر به همراه نمایندگان ادارات برق و آب استان کرمانشاه به منظور بهره گیری از توان استان در خصوص تأمین منابع مورد نیاز آب و برق طرح در دست اجرا و همچنین طرحهای توسعه ای پترول در منطقه برگزار گردید.

دکتر علیرضا نژاد در ابتدای جلسه ضمن بیان اهداف و سیاستهای کلان گروه سرمایه گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خیلج فارس و همچنین سرمایه گذاریهای انجام شده جهت طرحهای توسعه ای پیش رو در منطقه خصوصاً شهرستان سنقر خاطر نشان  نمود ازکلیه دستگاهها و ارگانهای مربوطه در منطقه انتظار می رود همکاری و مساعدتهای لازم را جهت به تحقق رسیدن این اهداف مبذول دارند.

در پایان جلسه آقای قربانی ابراز کرد : از تمام ظرفیتهای استان و شهرستان سنقر در جهت حل موانع و مشکلات تأمین منابع استفاده خواهد نمود.