شرکت صنایع شیمیایی نگین سنقر

تولید کننده متیل آمین

flag-emam

برگزاری مراسم افتتاحیه پایگاه بسیج سپهبد شهید قاسم سلیمانی شرکت صنایع شیمیایی نگین سنقر

در حضور فرماندار، فرمانده سپاه و مسئولین شهرستان، پایگاه بسیج سپهبد شهید قاسم سلیمانی در شرکت صنایع شیمیایی نگین سنقر افتتاح شد. در این مراسم، سرپرست پایگاه بسیج منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع شیمیایی نگین سنقر، مراسم افتتاحیه پایگاه بسیج سپهبد شهید قاسم سلیمانی شرکت صنایع شیمیایی نگین سنقر در روز دوشنبه ، به تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۰۱مکان سایت شرکت برگزار شد.
در این مراسم که که با حضور فرماندار محترم جناب آقای قربانی و فرمانده محترم سپاه شهرستان جناب سرهنگ یاری و تنی چند از مدیران و مسئولین شهرستان برگزار شد، در ابتدا جناب آقای مهندس بهاران پیام خوش آمد گویی را از طرف مدیر عامل محترم را به حضار گرامی اعلام نمود و پس از آن فرماندار محترم محترم شهرستان ضمن تحلیل از مقام شامخ بسیج این پایگاه را به فرمانده محترم سپاه، مدیر عامل محترم و کلیه کارکنان شرکت تبریک گفتند و در ادامه جناب سرهنگ یاری فرمانده سپاه ضمن تشکر از زحمات و مساعدت مدیر عامل محترم جناب آقای دکتر کهتری در خصوص راه اندازی پایگاه بسیج و بر شمردن اهداف بلند و تشریح ماموریت های مهم نهاد بسیج ، طی حکمی جناب آقای محمد شکری امامی را به عنوان سرپرست پایگاه بسیج سپهبد شهید قاسم سلیمانی معرفی نمودند.