شرکت صنایع شیمیایی نگین سنقر

تولید کننده متیل آمین

flag-emam

حضور شرکت صنایع شیمیایی نگین سنقر در نخستین همایش و نمایشگاه «پتروفن»

شرکت صنایع شیمیایی نگین سنقر در هفته پژوهش و نوآوری در همایش و نمایشگاه "پتروفن" حضور دارد و شرکت‌های دانش‌بنیان و شرکت‌های تابعه شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس در مورد موضوعاتی نظیر توسعه سبد محصولات، دانش فنی و لایسنس، بومی سازی مواد شیمیایی و کاتالیست‌ها و... بحث و تبادل نظر می‌کنند. شرکت صنایع شیمیایی نگین سنقر نیز در این همایش آمادگی دارد تا پیشنهادات شرکت‌های فناور ایرانی را بررسی کرده و در صنعت پتروشیمی از آخرین تولیدات دانش بنیان بهره بگیرد.

شرکت صنایع شیمیایی نگین سنقر در نخستین همایش و نمایشگاه «پتروفن» ویژه هفته پژوهش و نوآوری که در روزهای ۲۷ تا ۲۹ آذر ۱۴۰۱ در مرکز همایش‌های کوشک وزارت نفت برگزار می شود، حضور فعال خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع شیمیایی نگین سنقر، در همایش و نمایشگاه «پتروفن» قرار است که شرکت‌های دانش بنیان و شرکت‌های تابعه شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس درباره محورها و موضوعاتی نظیر توسعه سبد محصولات، دانش فنی و لایسنس، بومی سازی مواد شیمیایی و کاتالیست‌ها، ساخت تجهیزات دوار، ساخت تجهیزات ثابت و ابزار دقیق، پوشش های نوین و بهبود و تحول در فرآیند به بحث و تبادل نظر می‌پردازند.

شرکت صنایع شیمیایی نگین سنقر آمادگی دارد تا در ۳ روز برگزاری این رویداد مهم علمی، پذیرای پیشنهادات شرکت های فناور ایرانی و اطلاع از آخرین تولیدات دانش بنیان به منظور بهره گیری در صنعت پتروشیمی باشد.

شرکت‌های دانش‌بنیان و فناوری علاقه‌مند به شرکت در همایش و نمایشگاه پتروفن ۱۴۰۱ می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۸۸۳۰۲۰۹۰-۰۲۱ و ۸۸۳۰۴۸۰۴-۰۲۱ تماس بگیرند و یا به مرکز همایش‌های کوشک وزارت نفت واقع در خیابان شریعتی، بعد از پل صدر، خیابان میرزاپور خیابان فاطمیه، پلاک ۲ مراجعه کنند.