تولید کننده متیل آمین

flag-emam

مأموریت مجموعه نگین سنقر برای اشتغالزایی پایدار
مدیران پترول از نگین سنقر بازدید کردند

شرکت صنایع شمیایی نگین سنقر همراستا با هدف‌گذاری های سال جاری گزارشی از پیشرفت پروژه به مدیران گروه سرمایه گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج فارس (پترول)ارائه کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع شیمیایی نگین سنقر، سلمان امیری، مدیر روابط عمومی شرکت پترول و حسین کلانتری، مشاور مدیر عامل پترول چهاردهم آذرماه سال جاری از شرکت صنایع شیمیایی سنقر بازدید کردند.

در جریان این بازدید، حسین کهتری، مدیرعامل شرکت صنایع شمیایی نگین سنقر، ضمن معرفی توانمندی‌ها و زیرساخت‌های مجموعه، به میزان تحقق هدف‌گذاری‌های شرکت در سال ۱۴۰۱ اشاره کرد و در ادامه به بیان برنامه‌ها و چشم انداز شرکت صنایع شیمیایی نگین سنقر در سال آتی پرداخت.

در این بازدید مشاورمدیرعامل پترول ضمن تقدیر از تلاش مجموعه نگین سنقر برای راه اندازی کارخانه صنایع شیمیایی، بر ضرورت ایجاد اشتغال پایدار و اجرای سیاست‌های کلان گروه سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج فارس در این راستا تاکید کرد.

بر اساس این گزارش، شرکت صنایع شیمیایی نگین سنقر قصد دارد با ظرفیت ۲۲۶۰۰ تن در سال به منظور تولید انواع مشتقات متیل آمین اعم از مونو متیل آمین، دی متیل آمین و تری متیل آمین احداث شود.