تولید کننده متیل آمین

emam-flag

پیام مدیرعامل شرکت به یادواره شهدای شهرستان سنقر و کلیائی

بسم رب الشهداء و الصدیقین

بنام خداوند مردان جنگ               که کردند بر دشمنان عرصه تنگ

 عرض سلام و ادب و احترام خدمت همه مهمانان و بزرگواران و یکایک همکاران عزیز و گرامی ام که امروز و به اتفاق هم افتخار برگزاری اولین یادواره شهدای شهرستان سنقر و کلیایی  در مجموعه شرکت صنایع شیمیائی نگین سنقر را داشته و قرعه فال نیک میزبانی از سرداران، فرماندهان، حافظان این مرز و بوم و سربازان این خاک به نام این مجموعه خورده است .

لذا از طرف خودم و همه همکاران خدوم و پرتلاش این مجموعه، مقدم یکایک شما عزیزان را به پروژه پتروشیمی نگین سنقرگرامی می دارم . 

خدا را شاکر و سپاسگزاریم که در آستانه هفته دفاع مقدس، برکت ایثارگران و شهدای این سرزمین شامل حال ما شد. هفته ای که یادگار دلاورمردان و غیورمردانی است که به خاک افتادند تا ما و سرزمین مان ایستاده و با صلابت به راه استقلال خود ادامه دهیم .

چه جانفشانی ها و چه از خودگذشتگی ها را با دست خالی و کمترین امکانات و تجهیزات در برابر دشمن تا به دندان مسلح رقم زدند تا زبونی دشمن مغرور را بر همه عالم به نمایش بگذارند و در این بین به همه دنیا ثابت کردند که این نه تجهیزات جنگی و پشتیبانی مالی دهها کشور که ایمان قلبی و عشق به اسلام، اهل بیت و وطن است که برنده این جنگ تحمیلی و نابرابر را مشخص می کند.

امروز ما سربازان عرصه پتروشیمی کشور با تأسی به هشت سال رشادت آن بزرگ مردان و عملکرد بی نظیرشان را سرلوحه و سرمشق همه امور کاری خود قرار می دهیم و امیدواریم که به فضل الهی و نگاه همیشگی و پر از مهر مردان جاوید سرزمین مان در سمت شاگردی به اندازه توان مان جدیت به خرج داده و بتوانیم با عملکرد شایسته، از عهده حداقل وظایف خود برآئیم.

به امید آن روز که به لطف خداوند و حمایت های معنوی شهدا در پروژه در دست اقدام کارنامه درخشانی را از خود بجای بگذاریم.

در نهایت یکبار دیگر و در موقعیت  به وجود آمده به لطف برپایی این یادواره شهداء، خدای منان را شاکر و سپاسگزاریم و از درگاهش مسئلت داریم که در همه شرایط و به ویژه در تنگناها و دشواری های مسیر یاریگرمان باشد.

والسلام علیکم و رحمه اله و برکاته

مدیر عامل شرکت صنایع شیمیایی نگین سنقر

حسین کهتری