شرکت صنایع شیمیایی نگین سنقر

تولید کننده متیل آمین

flag-emam

امضای تفاهم‌نامه همکاری شرکت صنایع شیمیایی نگین سنقر و شرکت ارکان صنعت پایدار

شرکت صنایع شیمیایی نگین سنقر در حاشیه سومین نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی، با شرکت‌های ارکان صنعت پایدار و برنا الکترونیک تفاهم‌نامه‌هایی در خصوص تأمین تجهیزات و ساخت بخشی از مخازن ذخیره پروژه متیل آمین نگین سنقر، حفاظت کاتدیک و کنترل خوردگی در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی امضا کرد. نائب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت نگین سنقر بیان کرد که در این طرح بیش از ۸۰ درصد تجهیزات از داخل تأمین شده و تلاش می‌شود تا با پیشرفت فعالیت‌های اجرایی، استفاده از توانمندی شرکت‌های داخلی در این طرح افزایش یابد.

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع شیمیایی نگین سنقر، در حاشیه سومین نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی با حضور عبدالعلی علی‌عسگری، مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس و رسول اشرف‌زاده مدیرعامل پترول تفاهم نامه ای میان مدیرعامل شرکت صنایع شیمیایی نگین سنقر و مدیر عامل شرکت ارکان صنعت پایدار با هدف تأمین ساخت بخشی از مخازن ذخیره پروژه متیل آمین نگین سنقر امضا شد.
سیدنوید شهیدی‌نیا، نائب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت صنایع شیمیایی نگین سنقر پس از امضا تفاهم نامه اعلام داشت: این طرح برای نخستین بار در کشور در حال اجرا میباشد و هم اکنون در ابتدای راه می باشد لذا متناسب با پیشرفت فعالیت‌های اجرایی استفاده از توانمندی شرکت‌های داخلی در این طرح افزایش خواهد یافت و تلاش می‌شود در این طرح بیش از ۸۰ درصد تجهیزات از داخل تأمین شود. وی همچنین در خصوص تفاهم نامه ساخت مخازن ذخیره نیز اعلام داشت که پس از انجام الزامات مهندسی و در راستای حمایت حداکثری از تولیدات داخلی با شرکت «ارکان صنعت پایدار» در خصوص ساخت بخشی از مخازن ذخیره تفاهم نامه ایی امضا شده است.
پیش از این نیز تفاهم نامه ای از سوی شرکت صنایع شیمیایی نگین سنقر با شرکت برنا الکترونیک که از شرکت های دانش بنیان در زمینه حفاظت کاتدیک و کنترل خوردگی در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی در کشور می باشد امضا و مورد توافق طرفین قرار گرفته است.