شرکت صنایع شیمیایی نگین سنقر

تولید کننده متیل آمین

flag-emam

مدیرعامل شرکت صنایع شیمیایی نگین سنقر: به زودی شاهد عملیات اجرایی همه جانبه در سایت شرکت خواهیم بود

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع شیمیایی نگین سنقر مهندس شهیدی نیا در بازدید از سایت شرکت و در حضور مسئولین شهرستان سنقر گفت: به زودی شاهد عملیات اجرایی همه جانبه در سایت شرکت خواهیم بود. مدیر عامل شرکت صنایع شیمیایی نگین سنقر در بازدید از سایت شرکت و در حضور جمعی از مسئولین شهرستان منجمله نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و رییس سازمان صنعت و معدن و...

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع شیمیایی نگین سنقر مهندس شهیدی نیا در بازدید از سایت شرکت و در حضور مسئولین شهرستان سنقر گفت: به زودی شاهد عملیات اجرایی همه جانبه در سایت شرکت خواهیم بود. مدیر عامل شرکت صنایع شیمیایی نگین سنقر در بازدید از سایت شرکت و در حضور جمعی از مسئولین شهرستان منجمله نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و رییس سازمان صنعت و معدن و تجارت شهرستان سنقر افزود: با تمهیدات در نظر گرفته شده و برنامه ریزی دقیق و حمایت های همه جانبه شرکت پترول به عنوان سهام دار عمده طرح، روند انتخاب پیمانکار اجرایی در حال انجام ميباشد و پروژه در سه فاز مهندسی ، تدارکات کالا ، ساختمان و نصب پویا خواهد شد. شهیدی نیا افزود به دلیل جلوگیری از اتلاف زمان پروژه و اتمام آن در زمان مقرر در حال حاضر بخشی از فعالیت های اجرایی منجمله احداث ساختمان های اداری و متعلقات آن در حال اجرا می باشد و همچنین تا کنون برخی از فعالیت ها از جمله عملیات خاکی و دیوار کشی اطراف سایت به پایان رسیده است.

نایب رییس هیئت مدیره شرکت صنایع شیمیایی نگین سنقر در ادامه ضمن ابراز خرسندی از عملکرد تیم ستاد در دفتر مرکزی و پرسنل مستقر در سایت از تمامی مسئولین ذیربط تقدیر و قدردانی نمودند.